Leden 2011

Zdokonalovat se musíme..

23. ledna 2011 v 8:40 | Romča
Tumblr_lfge5obay31qbetcpo1_500_large
zdokonalovat se musíme bez ustání, téměř každou minutou, protože svět kolem nás se může změnit během jediného okamžiku a není čas ohlížet se zpět. Někdy jsou nám změny vnuceny…někdy se stanou čirou náhodou…ale většinou si za ně můžeme sami. Neustále musím objevovat nové způsoby, jak se vyšvihnout výše. Takže se měníme, přizpůsobujeme a vytváříme si zbrusu nové verze sebe samých. Chceme si jen být jistí, že onen nový stav je oproti tomu starému vylepšením

Když jste děti, bojíte se jít spát

22. ledna 2011 v 14:06 | Romča
Tumblr_ldsuu21bgq1qc0adeo1_500_large

Když jste děti, bojíte se jít spát, protože se vám pod postelí skrývají hrozná strašidla. Když pak povyrostete, strašidla se změní. V sebepochybování, osamělost, zármutek. A ačkoliv už jste starší a moudřejší, zjistíte, že se vlastně stále bojíte tmy.Spánek je to nejjednodušší, co můžete udělat. Stačí jen zavřít oči. Ale pro mnoho z nás se spánek zdá být nepolapitelným. Chceme ho, ale nevíme, jak ho docílit. Ale jakmile se postavíme tváří v tvář našim démonům, postavíme se našim strachům a obrátíme se jeden k druhému pro pomoc. Nic není tak strašidelné, protože si záhy uvědomíme, že ve tmě nejsme úplně sami.

4199910078_01b59ccb52_z_large
Krásné čtení, vím že článek je krátký ale já si nepotrpím na něco dlouhého..Každý den si na chvilku sednu a něco jsem přidám, jen pro to že mě zajímá váš vlastní názor.Tak se o něj podělte!Krásný den** 

Vzpomínáte

20. ledna 2011 v 18:34 | Romča
Tumblr_lfc0fekzun1qc7gzro1_500_large
Vzpomínáte, jak jste byli malí a věřili na pohádky? Jak váš život bude fantastický - bílé šaty, šarmantní princ, který si vás odveze do zámku na kopci. Lehli jste si v noci do postele, zavřeli oči a bezvýhradně jste tomu věřili. Ježíšek, zubničková víla, princ z pohádky - ti byli tak blízko, že jste je mohli polaskat. Ale nakonec vyrostete. Jednoho dne otevřete oči, a pohádce je konec.  Většina lidí se přikloní k věcem a lidem, kterým mohou věřit. Ale ono je totiž těžké, vzdát se zcela pohádek. Skoro každý má pořád kousek naděje - víry - že jednoho dne otevřou oči a všechno se stane skutečností.A na konci dne si uvědomíme, víra je vlastně legrační věc. Objeví se tehdy, když už to ani nečekáte. Jako by jste jednou zjistily, že pohádka může být o malinko jiná, než jste si vysnili. Ten zámek - no možná ani nemusí být zámkem. A dobrý konec není to nejdůležitější. Důležité je, že lidé jsou šťastní zrovna teď. Víte, čas od času, po dlouhé době, lidé vás překvapí. A tu a tam vám mohou lidé i vyrazit dech.
Jinak, ani nečekám že se k článku nák vyjádříte ach ta lenost..! (:

Tumblr_lbs6fdvxs81qch9dho1_500_large
ale ráda bych četla i vaše názory..Člověk nikdy neví..

19. ledna 2011 v 17:51 | Romča |  diary
Tumblr_lf8fm3ya3o1qd4lc2o1_500_large
Člověk nikdy neví, kdy nastane ten nevýznamnější den jeho života. Dny, o nichž si myslíš, že budou důležité, nakonec nikdy nepřekonají očekávání, kterým je ve své mysli vystavíš. Jde totiž právě o ty obyčejné dny, ty, které začínají docela normálně. Právě ty se stanou těmi nejvýznamnějšími. 
Nikdy nevíš, kdy nastane ten nejvýznamnější den tvého života. Alespoň ne do chvíle, než se skutečně děje. Nejvýznamnější den svého života nepoznáš až do té chvíle, než se ocitneš přímo uprostřed něj. Den, kdy se něčemu odevzdáš, nebo někomu. Den, kdy ti někdo zlomí srdce. Den, kdy nalezneš svou spřízněnou duši. Den, kdy si uvědomíš, že nemáš dost času, protože se ti chce žít navěky….Právě to jsou ty nejvýznamnější dny, ty dokonalé dny…."


Loose ends, they tangle down
And then take flight
But never tie me down
Never tie me down

Loose ends, they tangle down
And then take flight
But never tie me down
But never tie me down

Off I go
Where I fall is where I land
Off I go
Where I fall is where I land

miluju tu písničku.. Loose ends na na na na..

Past..

16. ledna 2011 v 18:17 | Romča

Perfect_119266001_large
Někteří lidé věří, že bez minulosti se naše životy ničemu nerovnají. Z určitého hlediska, se všichni musíme rozhodnout. Máme spadnout zpět tam, kde to známe? Nebo vykročit vpřed k něčemu novému? Je to těžké, když nejsme pronásledováni naší minulostí. Naše minulost nás utváří, provádí nás. Naše minulost nás upravuje znovu a znovu a znovu. Takže si musíme zapamatovat, že někdy ta nejdůležitější minulost je ta, kterou utváříme dnes.

Někdy se musíte rozhodnout

16. ledna 2011 v 9:42 | Romča
Kkkk_large
Někdy se musíte rozhodnout. Hranice nedrží ostatní lidi mimo. Uzavírají vás uvnitř. Život je zmatek. Jsme jací jsme. Můžete ztrácet čas kreslením čar - nebo můžete žít svůj život, když je překračujete. Ale jsou tady některé čáry, které je příliš nebezpečné překročit. Tady je má zkušenost. Pokud to risknete - pohled z druhé strany - je velkolepý.

disease

15. ledna 2011 v 13:32 | Romča

Tumblr_l7w7ubgjco1qbpsr7o1_500_large
Týden utekl hrozně rychle.. Ano opravdu hodně rychle.
Někdy se ptám proč to tak rychle utíká??
Co jsem chtěla napsat dnes? Ani nevím co není mi vůbec dobře sem nemocná, né nemocná jako že má chřipku nebo angínu, myslím tím tak že půjdu na operaci.! Proč to píšu sama nevím proč jen asi ze strachu ze spánku. Sleduju tové ty lékařské dokumenty a nedávno jsem zkoukla jeden o narkoze a té se právě bojím, Ty lidi leželi na operačním stole a cítili vše co jim doktor dělal, dokonce slyšeli ostatní na sále.. A pak jen bolest , bolest.. Vím že se to neděje moc často ale co když ano.?
To jsou zase kecy já vím ale  vás to nenutím to číst ani na to reágovat.

další oblíbená.. Vím asi se většině líbit nebude ale to nevadí.Mě ano!

Nothin goes as planned.Everything will break.
People say goodbye.In their own special way.
All that you rely onAnd all that you can fake
Will leave you in the morningBut find you in the day
Oh you're in my veinsAnd I cannot get you out
Oh you're all I tasteAt night inside of my mouth
Oh you run awayCause I am not what you found
Oh you're in my veinsAnd I cannot get you out.

favorite

8. ledna 2011 v 13:58 | Romča

Nespřáteluji mám jen oblíbené stránky na které vždy ráda zajdu klidně i několikrát denně někdy zase třeba jednou za týden podle toho jak mi to dovolí čas :)) Jestly máš zájem být v oblíbených napiš pod článek stačí jen adresa blogu :)) pokud mě tvůj blog něčím zaujme ráda si tě přidám do favorite site a tvou stránku budu navštěvovat. :))

~ This years ~

8. ledna 2011 v 10:42 | Romča
expect.blog.cz
neznámý:  Jednej tak, abys byl šťastný. Ne aby ses šťastným jen zdál.
Lavičková Barbora:  Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný.
Jack Welch:  Ať už je důvod jakýkoli, v práci se oslavuje nedostatečně.
Jaromír Štetina:  Člověk musí vyhledávat radost a každý den mít nějakou.
Albert Einstein:  Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.
Hal Urban:  Člověk se potřebuje bavit. Potřebuje si hrát a co je nejdůležitější potřebuje se smát.
Helen Keller:  Žádný pesimista nikdy neobjevil tajemství hvězd, neplavil se do neznámých zemí ani neobjevil nové obzory lidské duše.
Neznámý autor:  Budete-li potlačovat hněv, potlačíte i radost.
R.W. Emerson:  Happiness is a perfume which you cannot pour on someone without getting some on yourself.
Dalajlama:  Lásce a vaření se oddávejte bez ohledu na nebezpečí.
sama nevím proč to sem dávám..
Dnes mám poměrně lepší náladu než včera a to je dobře.! Jen furt myslím na tu školu odpoledne to začíná učit učit učit ! Jen se ale přinutit..! moje budoucnost..

This years love had better last
Heaven knows it´s high time
I´ve been waiting on my own too long
But when you hold me like you do
It feels so right oh now
I start to forget
How my heart gets torn
When that hurt gets thrown
Feeling like you can´t go on

miluju tu písničku !!

~ Why Don't You ~

8. ledna 2011 v 9:54 | Romča
Ach to počasí, pořádně mi kazí náladu ráno se probudím a slyším jak na oknu dopadají kapky deště, okamžitě mě to vzbudí protože mám poslední dobou hodně lehké spaní..Asi předevčírem jsem se koukala na film kamarád do deště :D proč to píšu ? Sama to nevím jen asi proto o čem ten film vůbec byl ? Nevadí..
expect.blog.cz
Ha! Dneska to chce něco veselího vybrala jsem mou oblíbenou písničku než ji odsoudíte, poslechněte si jí celou..! (:  Gramophonedzie..

You had plenty money, 1922You let other women make a fool of you
Why don't you do right, like some other men do?Get out of here and get me some money too

get out out out
get out oh he get out
get out out out oh
oh get out of
oh he get out
of here me too
right me here me too
get out me sitting me too
right me here me me
get out of here and get me some money too

nanana get out of here and get me some money too♥♥

~ Pixie Lott - Broken Arrow ~

7. ledna 2011 v 20:28 | Romča
POSLOUCHALA BYCH JI FURT DOKOLA !! Podle mě nejlepší kterou ona má.. Ten refrém !!!♥ Vždy mě tak nějak uklidní nevím proč.. ale ANO je to tak! Rozhodně poslechnout.. ! Broken Arrow..And you're sitting in the front row, Wanna be first in line,
Sitting by my window,Giving me all your time,
You could be my hero,If only I could let go,
But his love has still hit me,Like a broken arrow.Like a broken arrow.
Jak já miluju ten její hlas !! zítra ? nejspíš zašílím musím se hrozně učit, už mám toho pokrk chci prázdniny a to pololetní !!Pěkně dva měsíce doma u bazénu, ta škola mě zabije hlavně to jak to vše tak rychle utíká, už máme po vánocích a to jsem si je letos ani moc neužila..
Ona ? Je dokonaláá! V poslední době ji mám čím dál víc ráda..!!Ani nevím čím to .Opakuji se stále dokonal ale ten její hlas i styl!!! bla bla bla ?? !! Mám špatnou náladu je to vidět ?? Taky mě všechno nehorázně vytáčí ...Nejradši bych někoho nakopla !!! ano tak je to... Nevadí zase jen kecy kecy.. xoxo~ come.. ~

7. ledna 2011 v 17:41 | Romča
.
Nevěděla jsem jak první článek napsat, tak snad jen jedno " Vítám vás tady" zde budu psát, a přidávat.Logické a srozumitelné ANO taky si myslím.Důvod proč sem si tenhle blog založila ? Žádný asi jen nuda a taky chci mít kam se vypsat tady mám místa až dost..!!

Čas.. utíká hrozně rychle.. Tma ano jen tma najednou slyším ton mého budíku který zvoní a zvoní!!! Zničila bych ten krám.. Ráno musím hodně brzo pro mě je to nejhorší část dne.. Vylézt z teplé postele a připravit se na dnešní den.. Ani se nenaděju a sem ve škole.. Víte co mě štve ? Ta zima ukrutná zima kterou naprosto nesnáším.. ! Sedím v tramvaji to je moje oblíbená část dne jen si tak nasatid sluchátka a poslouchat přitom se my ale v hlavě honí věci na které myslet ani nechci, vždy si v hlavě promítám ty různé věci po kterých mě naskakuje husí kůže, a řikám si proč jsem to dělala.. Nechápete kam směřuji ? To ale vůbec nevadí, je mi jasné že to nikdo nepochopí..
To další co mě trápí škola!! škola škola škola ! nesnáším ji!! Mám tam ztoho akorád depku jde o můj prspěch, bojim se toho že neudělám maturitu, že rupnu.. Vždy když odcházím ze školy jsem tak štastná a chci být doma !!Co je smyslem toho co každý den dělám ? Ráno vstanu do školy, pak domů chvilku venku , cvičení, učení a spaní tak to de každý den.. Divný ? Je divný to že už chci pracovat ? Mít výplatu a aspon něco dělat.. ? asi ne a zas jen bla bla bla..!