~ come.. ~

7. ledna 2011 v 17:41 | Romča
.
Nevěděla jsem jak první článek napsat, tak snad jen jedno " Vítám vás tady" zde budu psát, a přidávat.Logické a srozumitelné ANO taky si myslím.Důvod proč sem si tenhle blog založila ? Žádný asi jen nuda a taky chci mít kam se vypsat tady mám místa až dost..!!

Čas.. utíká hrozně rychle.. Tma ano jen tma najednou slyším ton mého budíku který zvoní a zvoní!!! Zničila bych ten krám.. Ráno musím hodně brzo pro mě je to nejhorší část dne.. Vylézt z teplé postele a připravit se na dnešní den.. Ani se nenaděju a sem ve škole.. Víte co mě štve ? Ta zima ukrutná zima kterou naprosto nesnáším.. ! Sedím v tramvaji to je moje oblíbená část dne jen si tak nasatid sluchátka a poslouchat přitom se my ale v hlavě honí věci na které myslet ani nechci, vždy si v hlavě promítám ty různé věci po kterých mě naskakuje husí kůže, a řikám si proč jsem to dělala.. Nechápete kam směřuji ? To ale vůbec nevadí, je mi jasné že to nikdo nepochopí..
To další co mě trápí škola!! škola škola škola ! nesnáším ji!! Mám tam ztoho akorád depku jde o můj prspěch, bojim se toho že neudělám maturitu, že rupnu.. Vždy když odcházím ze školy jsem tak štastná a chci být doma !!Co je smyslem toho co každý den dělám ? Ráno vstanu do školy, pak domů chvilku venku , cvičení, učení a spaní tak to de každý den.. Divný ? Je divný to že už chci pracovat ? Mít výplatu a aspon něco dělat.. ? asi ne a zas jen bla bla bla..!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama