Duben 2011

Když zkončí něco velkéh

27. dubna 2011 v 19:15 | Romča |  diary
Zdravím vás trochu opožděně ale přeci jenom.Prázdniny nám utekly hrozně rychle a já si je užila opravdu hodně každý den jsem někde byla at už to byli památky Prahy na které jsem si po dlouhé době udělala čas, pak Zoo a další jiné aktivity jako třeba kino a posezení s přátely.
................................................................................................................................
Když zkončí něco velkého a mi se porozhlédneme hodně toho pochopíme jedno je ale jisté lidi dokázají hodně když opravdu chtějí je to snad tak nemožné, není to tak samozdřejmé tedy jak pro koho..

Vděk, uznání, poděkování- nezáleží na výběru slov, všechny znamenají totéž – šťastný.

22. dubna 2011 v 17:32 | Romča |  diary
Qual é seu filme de terror favorito? Pânico.
Krásné odpoledne, dnes je venku opravdu nádherně já si dnešní den opravdu pořádně užívám ráno jsem vyrazila s kamarádkou do kina na Vřístko 4, upřímě vám povím já horory nesnáším bojím se jsem jako malá ale tohle mi nák nevadilo.Podle mého názoru první díl je nejlepší i když si myslím že herci ve čtvrtém dílu odvedli skvělou práci a navíc jsem byla moc spokojená z obsazením.Cestou zpět jsme zavítali do Fresh baru Mangaloo.. Opravdu v takovém teplém počasí tenhla šťáva umí osvěžit.. Jen mi po něm nebylo moc dobře jelikož je toho moc, ale to jak pro koho..Fotografií mám více ale nebudu je zveřejnovat snad je tahle jedna..


Vděk, uznání, poděkování- nezáleží na výběru slov, všechny znamenají totéž - šťastný. Jsme předurčeni být šťastní. Vděční za přátele, rodinu. Šťastní jen za to, že žijeme.Ať už se nám to líbí nebo ne.enit si malých vítězství. Ocenit ten boj, který nás stojí to být prostě jen člověkem. Možná jsme vděční za ty povědomé věci, které už známe. A možná jsme vděční za ty věci, které se nikdy nedozvíme. A na konci dne, ten fakt, že máme tu kuráž stále stát na nohou. ..je dostatečný důvod k oslavě.Přeji krásný zbytek slunečného dne..

often times i think back to the day when i got that text message from you, and it said “you make me feel great.

21. dubna 2011 v 10:06 | Romča |  diary
I love these men.. They are so charismatic and sexy..mm love it
jake gyllenhaal ..through his eyes
Ryan Gosling .. thanks to his charm and sense of humor
Jonathan Reyes Mayer.. his lips and look
I LOVE SUMMER
often times i think back to the day when i got that text message from you, and it said "you make me feel great." often times i miss that day and those days-before the day you forgot about me. on the day you sent me that text, you made me feel great as well. the only part that upsets me now is that someone else makes you feel as great as i did. on to the next one with no trace of me in your life at all. it's not you i miss. it's the idea of being with you. i miss tha

Občas některé věci zmršíme, občas sejdeme z cesty.

19. dubna 2011 v 18:11 | Romča |  diary

Krásný večer nevím proč ale mám nák chut" něco napsat.. Moje oblíbené kabelka Miu Miu moc ji nenosím ale patří k oblíbeným..
Chandler: Let me just say something because once we get into this, I'm gonna get all uncomfortable and probably make some stupid joke. I just want to say that I…I love you, and I'm gonna miss you. And I'm so sad that you're leaving.Rachel: Oh, you know what? Let's not say anything else. I love you.
CHANDLER: I am so comfortable.
JOEY: Me too. In fact, I think I might be a little too
....................................................................................................................
Občas některé věci zmršíme, občas sejdeme z cesty. I ti nejlepší z nás mají své Dny blbec. Ale i přesto jdeme dál. Neusínáme na vavřínech ani neoslavujeme životy, které jsme zachránili v minulosti. Protože je tu stále nějaký další člověkt, který potřebuje naši pomoc. Takže se nutíme k tomu, abychom se nevzdávali snahy, nepřestávali se učit. A to v naději, že se možná jednoho dne třeba jen o kousíček přiblížíme k oněm Bohům, jimiž nás naši blízcípotřebují mít."

Tohle si neodpustím !
Sexy Cristiano Ronaldo voor Armani.....
..................................................................................................................
I feel like I'm moving in slow motion. Like I'm moving in slow motion and everything around me is moving so fast and I just wanna go back to when things were normal. When I wasn't poor laying on the bathroom floor in her prom dress with her dead fiancé. But I am, so I can't. And I'm just stuck. And there's all this pressure cause everyone's hovering around me waiting for me to do something, or say something, or flip out, or yell, or cry some more, and I'm happy to play my part. I'm happy to say the lines, and do whatever it is that I'm supposed to be doing if it will make everyone feel more comfortable, but I don't know how to do this. I don't know how to be this person. I don't - I don't know who this person is. How did this happen? How did we end up here? Why am I alone?

Věřím, že fantazie je silnější než vědění.

18. dubna 2011 v 15:43 | Romča |  diary
Tumblr_ljg7acseb21qgi35zo1_500_large
Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
William Shakespeare teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována...
Krásné odpoledne venku krásně svítí sluníčko a já slyším jak si ptáci venku zpívají.. Dnes jsem dorazila domů dříve alespon si užiju dnešní den o něco více.. Včera jsem se konečně dostala k tomu se podívat na fil Zápisník jedné lásky, ten film znám už hrozně dlouhou dobu a stále jsem se na něj chtěla podívat včera jsem si udělala konečně čas, a jsem naprosto unašená..
The Notebook MTV Best Kiss Award.. Krásné video..
Rachel McAdams and Ryan GoslingMít někoho blízkého sourozence který tě podrží, kamaráda který tě nazradí

16. dubna 2011 v 22:21 | Romča |  diary
You are Elastigirl! My God! pull yourself
Mít někoho blízkého sourozence který tě podrží, kamaráda který tě nazradí lidi, které tě milují, jak poznáš to že je ten který tě tak miluje napředstírá tu lásku k tobě, nikdo ti nikdy nemůžu slíbit že ti neublíží každý dělá v životě chyby at už to jsou chyby vlké a nebo menší které tolik nezasáhnou že to někdo nechápe ? Má oblíbená a věta ono to ani nevadí až to poznáš sám pochopíš co tím chci říct.Na konci dne se vždy úkáže kdo to myslí vážně a kdo ne a když ne tak tak to stejně časem všechnyo vyplyne na povrch a bude ještě hůř.. Pravda je krůtá ale pravda nás dělá silnějšími dospělejšími moudřejšími at tak či onak.Víte ani nevím proč to píšu pouze pár výmyslů z mé hlavy které většinou stejně nedávají smysl tedy jak komu.
Forest Gump: Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.


In the regular world, Halloween is when children dress up in costumes and beg for candy. - In girl world, halloween is the one night a year when a girl can dress like a total slut and no other girls can say anything about it. tex Mean Girls I love this film!!
milovat člověka pro to jaký je uvnitř nejde jen o vzhled ale i o to co je v tobě.. O tomhle mě přesvědčil i film On je fakt Boží který znám už spoustu let .. Člověka je třeba milovat jaký je, nikoliv si svou lásku podmiňovat tím, jaký by měl být.Ono se to lehce píše ale hůře koná, tedy jak komu nechápu lidi které soudí někoho jen pro to jaký je jak se obléká nebo co za muziku poslouchá.. Nesuďme člověka podle toho, jaký je zvenku, ale jaký je zevnitř.

Autor :Mládí není období života, ale stav mysli. Nikdo nezestárne tím, že prožije řadu let. Lidé stárnou tím, jak opouštějí své ideály.

„Nezáleží na tom, jak tvrdí jsme.

16. dubna 2011 v 16:02 | Romča |  diary
Mv5bmzi5mzcynjgymf5bml5banbnxkftztcwoti1mtm4na@@._v1._sx640_sy271__large
"Nezáleží na tom, jak tvrdí jsme. Zranění pokaždé zanechá jizvu. Následuje nás domů, mění naše životy. Zranění s každým otřese. Ale možná o to právě jde. Veškerá bolest, strach a další odpornosti….Možná že překonávání toho všeho nám dodává energii, abychom šli dál. Postrkuje nás kupředu. Možná, že potřebujeme pořádný otřes předtím, než můžeme udělat krok dál."
Dnes nemám náladu přidávat něco kdo nokdo nečte , napíšu vám jen jak se mám.. Mám se skvěle jak jinak že?.. Notebook mít budu až v květnu zklamaná jsem tak trochu ale nevadí. Dnes jsem vzala mého 7 letého brášku do kina na pohádku z názvem RIO, je to pro měnší ale já miluju animované filmy takže se mi to taky líbilo,, Pro ty menší nebo pro někoho kdo má menšího sourozence to vřele doporučuji ;)

Ranní ptáče, dál doskáče. Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek

11. dubna 2011 v 19:04 | Romča |  diary
Krásný večer vám přeji, má náladu je naprosto dokonalá důvodem je to že jsem si konečně objednala notebook který jsem tak dlouho chtěla dostanu ho k osmnáctým narozeninám které mám sice až v květnu ale moje maminka je tak ochotná a koupila ho už ted za pár dní ho mám doma ale dost o mě mám tu pro vás připravený další článek který nikdo nepochopí nebo nebude moc napsat ani svůj názor jelikož ono se k tomu ani nic psát nejde alespon tak jsem to popchopila nudím vás ? Vítě mě to ale nevadí .. Ranní ptáče, dál doskáče. Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Nemůžeme předstírat, že nám to neříkali. Všichni známe ta přísloví, slyšeli jsme filosofy, slýcháme od prarodičů varování, abychom neztráceli čas, slýcháme básníky, kteří nám radí abychom prožili naplno každý den. Ale stejně, někdy, si to musíme vyzkoušet sami. Možnosti dnešního dne musíme zamést pod koberec zítřka, snad jednou pochopíme, co tím Benjamin Franklin myslel - "vědět znamená víc než myslet" - probudit se je lepší než spát.. - a potom i ten největší neúspěch, i ta nejhorší chyba je naprosté nic proti tomu, když něco nezkusíte.

Vděk, uznání, poděkování- nezáleží na výběru slov

10. dubna 2011 v 13:40 | Romča |  diary
Vděk, uznání, poděkování- nezáleží na výběru slov, všechny znamenají totéž - šťastný. Jsme předurčeni být šťastní. Vděční za přátele, rodinu. Šťastní jen za to, že žijeme.Ať už se nám to líbí nebo ne.Cenit si malých vítězství. Ocenit ten boj, který nás stojí to být prostě jen člověkem. Možná jsme vděční za ty povědomé věci, které už známe. A možná jsme vděční za ty věci, které se nikdy nedozvíme. A na konci dne, ten fakt, že máme tu kuráž stále stát na nohou. ..je dostatečný důvod k oslavě.¨V paměti se mi honí spousta myšlenek jedna znich směřuje k tomu že bych chtěla být volná tak volná jít kamkoliv dělat cokoli mě jen napadne a kdy jen chci, boužel ono to nejde každý tu má svoji zodpovědnost řídí se tím co je dáno. I"m the king of the world..Leonardo Dicaprio Titanic...


Lidé mají jizvy na všech možných neočekávaných místech

7. dubna 2011 v 19:52 | Romča |  diary

Lidé mají jizvy na všech možných neočekávaných místech. Jako tajné mapy jejich osobní minulosti, obrazce všech jejich starých ran. Většina našich starých ran se zahojí a nenechá za sebou nic než jizvu. Ale některé ne.Co je ale horší? Nové rány, jež jsou tak strašně bolestivé…? Nebo staré rány, jež se měly zahojit před lety, ale nikdy tak neučinily? Možná nás naše staré rány něčemu učí. Připomínají nám, kde jsme byli a čím jsme prošli. Učí nás, čemu se v budoucnosti vyhnout. To si alespoň rádi myslíme. Ale tak tomu není, nebo ano? Některé věci se musíme učit znovu a znovu a znovu. Některé věci se musíme učit znovu a znovu a znovu.

Všechny ty vrásky na mé tváři

6. dubna 2011 v 19:00 | Romča |  diary


Všechny ty vrásky na mé tváři říkají příběh o tom kdo jsemt olik příběhů kde jsem byla a jak jsem se dostala, tam kde jsem teď ale tyhle příběhy neznamenají nic.Kdyby si je neměl komu povědět..Předem se omlouvám za to že jsem se dlouho naozvala čas je prostě neúprosný, je toho opravdu hrozně moc a já sama nevím co napsat kde začít a hlavně sčím, budu si to muset chvilku nechat projít hlavou..