Všechny začátky si lidé strašlivě idealizují.

12. června 2011 v 10:56 | Romča |  diary
http://data.whicdn.com/images/8922535/tumblr_lhgjenpejk1qet7peo1_500_large.png?1303092506
Všechny začátky si lidé strašlivě idealizují. Začít nanovo a s čistým štítem, svět vám bude ležet u nohou. Ať už si ale brousíte zuby na jakékoliv dobrodružství, zůstáváte pořád sebou samým. Do každého životního začátku si s sebou berete svoje vlastní já, tak kde se má vzít všechna ta novota?rávě po tom všichni touží, že? Po čistém štítu, novém začátku? Jako by pak snad mělo být všechno jednodušší. Zeptejte se ale toho chlapíka, co neustále valí balvan do kopce. Na novém začátku není nic jednoduchého. Vůbec nic.

Chci změnu chci více psát a dělit se se svýmy zážitky ale ovšem čas mi to nedovolí mám stále co dělat a nestíhám i když se tady objevím dvakrát do týdne pro mě je to veliký úspěch, doufám že o prázdninách si najdu čas a začnu se tady tomu tak trochu více věnovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate | Web | 12. června 2011 v 12:00 | Reagovat

S těmi začátky to je vážně pravda, já sama jsem si hrozně idealizovala začátek na nové škole, představovala jsem si, jak to bude úplně jiné nové. Prostě jak začnu od znova a úplně jiný život. Ale nic z toho se nestalo, spíš jsem si říkala, jestli by nebylo lepší vrátit se a začít znovu to, co už jsem jednou začala.

2 lovely-annehathaway | 12. června 2011 v 15:25 | Reagovat

To je pravda:) Neustále si přejeme abychom mohli začít znova jak bychom vše udělaji jinak, ale stejně vždy opět chybujeme:) Každý začátek má pro nás být něco skvělého a těšíme se jak se zbavíme starých věcí, ale není to pravda!
Jsem nicméně ráda, že zůstávš aspon na tomto blogu, kdybys tu nebyla už vůbec, nevím co bych dělala:)

3 lovely-annehathaway | 12. června 2011 v 20:57 | Reagovat

Ty jsi blázínke:) To vůbec nespěchá:)) Chápu že nemáš čas a máš i jiné starosti a to je přednější!
To všřím, že to muselo být těžké, ale obdivuji tě, že ses rozhodla a ukončila to, je to podle mě i dobře hlavně kvůli tobě, když už tě to nebavilo, mně bude blog  chybět, ale ty bys mi chyběla mnohem víc a proto jsem ráda, že budeš aspon tady:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama