Červenec 2011

Harry Potter - relikvie smrti část 2 jsem nadšená

15. července 2011 v 12:56 | Romča |  diary
Harry: Just keep talking about that little ball of light touching your heart, she’ll come around. Ron: It’s true. Every word. This is going to sound crazy, but I think that’s why Dumbledore left it to me, the Deluminator. I think he knew, somehow, I’d need it to find my way back, and she’d lead me.
Omlouvám se dlouho jsem se neozvala ale prostě jsem neměla čas ani náladu psát články.Chci se opět vrátit k Harrymu Pottrovi..Každý rok chodíme s mamkou na premiéru,ted to nák nevyšlo a tak jsem šly až den po premiéře sehnat dobrá místa bylo opravdu těžké všechno obsaseno a nebo plno měla jsem štěstí a na podslední chvíly se uvolnily dva listky uprostřed, měla jsem proto skvělé místo.! Filmem jsem naprosto unašená bylo to fantastické!! Brečela jsem snad skoro furt ikdyž jsem věděla jak to dopadne! Domů jsme dorazily asi v půl jedné ráno.Vsávala jsem v pravé poledne.. Takhle dlouho jsem sdna za celé prázdniny ještě nespala.. Pro ty co Harryho pottra Relikvie smrti část 2 neviděli radím at si udělají čas a zajdou tam nemělo to chybu a já bych šla klidně znova.


Harry Potter - relikvie smrti část 2

8. července 2011 v 13:15 | Romča |  diary
VČERA SE V LONDÝNĚ KONALO DLOUHO OČEKAVANÁ PREMIÉRA HARRYHO POTTRA já tuto událost sledovala online jelikož jsem byla zvědavá jak to vše bude probíhat konec byl dojemný když se všichni loučili s 10lety které společným natáčením strávili.! Já jsem pro vás upravila pár fotografií s premiéry.. Všem to hrozně moc slušelo !! Emma měla dokonalé šaty !Já nevím jak vy ale já na Harryho rozhodně zajdu chodíme každý díl společně s mamkou na premiéry na tenhle díl si zajdeme až den po premiéře.. Užijte si fotografie..


Řekli jste to?

3. července 2011 v 14:47 | Romča |  diary
Tumblr_lnm5khl1nt1qansxqo1_500_largeAno ano žiju !! :D Dlouho jsem se neozvala ano vím to omlouvám se vám , ale nemám náladu sem neěco psát ale přesto něco napíšu začneme třeba tím jak se máte ? Já doufám že dobře a že si užíváte prázdniny které právě začínají, na vysvědčení se vás ptát nabudu já jsem ale prospěla kdyby to někoho zajímalo..! Venku je opravdu nádherné počasí :DD začíná nám to opravdu pěkne chci slunce a bezén a ne tohle !.

"Řekli jste to?Miluji tě. Nechci žít ani moment bez tebe. Můj život už nebude jako dřív. Řekli jste to? Načrtněte si svůj plán, stanovte si svoje cíle, vyjděte jim vstříc. Jen se tu a tam nezapomeňte rozhlédnout, nasát atmosféru všemi póry…protože tohle je ono….a zítra to třeba může být celé pryč."Zdá se, že nad našimi vlastními srdci nemáme vůbec žádnou kontrolu. Podmínky se mohou změnit bez varování. Romance může bušení srdce urychlit, stejně jako panika.