Srpen 2011

Pocit míru můžeme zažít při nejrůznějších příležitostech…

31. srpna 2011 v 0:06 | Romča |  diary
Říká se, že čím více ze sebe vydáte, tím více se vám vrátí. Musíte být jen ochotni chopit se oné šance. Musíte pochopit, že můžete přijít o vše. Pokud se ale té příležitosti chopíte, pokud svou duši vložíte moudře, výtěžek vás může v mnohém překvapit.
Pocit míru můžeme zažít při nejrůznějších příležitostech… když nám cizinec prokáže laskavost, když se zaobíráme úkolem, vyžadujícím plné soustředění, nebo když si užíváme komfortu navyklé rutiny. Každý den zažíváme tyto chvilky míru. Trik ale spočívá v tom, že musíme poznat, kdy se dějí, abychom je tak dokázali využít, abychom je dokázali prožít. A nakonec je nechali odejít.


V hloubi duše chce každý věřit tomu, že dokáže být tvrďák

27. srpna 2011 v 10:02 | Romča |  diary
V hloubi duše chce každý věřit tomu, že dokáže být tvrďák. Ale to neznamená, být pouze tvrdý. Musíte něco přijmout. Někdy si člověk musí sám udělit svolení, aby jednou nebyl tvrďák. Člověk nemusí být tvrdý každou minutu po celý den. Nevadí, když se přestane hlídat. Ve skutečnosti jsou okamžiky, kdy je to nejlepší řešení. Pokud si ten okamžik vybere moudře.
Tumblr_ljbrq1plor1qbx4t1o1_500_large
Zdravím vás opět po dlouhé době jsem se konečně dostala k tomu napsat náký článek, neříkám že pořádný ale alespon náký.Prázdniny nám opravdu rychle utekly a za pár dní hurá do školy, já nevim jak vám ale mě se ta opravdu nechce, vstávat brzo ráno se mi opravdu hnusí a vrátit se zpět do starých kolejích pro mě bude nejspíš těžké ale hádám že to asi pro každého.

V poslední době jsem si neuvěřitelně moc zamilovala hlas Demi Lovato , opravdu ji obdivuji za její živé vystoupení!

Zdá se, že nad našimi vlastními srdci nemáme vůbec žádnou kontrolu.

3. srpna 2011 v 21:20 | Romča |  diary
5863343789_59fa0d2531_z_large
ahojky, po dlouhé době také dávám vědět.Jak si užíváte prázdnin ? Já doufám že skvěle i když počasí poslední pár dnů moc nepřeje.Já jsem celé prázdniny doma žádná dovolená a tak někam jezdím.. Asi předed 2 týdny jsem byla na running shusi, kdo nebyl ještě nikdy vřele doporučuji.
Tumblr_lpa2dnwovt1qmntfzo1_500_large
"Zdá se, že nad našimi vlastními srdci nemáme vůbec žádnou kontrolu. Podmínky se mohou změnit bez varování. Romance může bušení srdce urychlit, stejně jako panika. A panika vám ho dokáže v hrudi na místě zastavit. Není potom divu, že doktoři tráví tolik času snahou udržet srdce stabilním, aby bilo pomalu…neochvějně….pravidelně…Snaží se zastavit srdce, aby netlouklo jako o závod, z obavy z něčeho strašlivého…nebo z očekávání…nebo něčeho zcela jiného."
Tumblr_lpd2uhfe3r1r0dhroo1_500_large