Říjen 2011

Po narození to s námi bylo snadné

29. října 2011 v 12:58 | Romča |  diary
Tumblr_livesgf88t1qb97vko1_500_large
Po narození to s námi bylo snadné: Jeden pláč značil hlad, jiný zase únavu. To jen v dospělosti je s námi taková potíž. Tehdy začneme své city ukrývat, stavět kolem sebe zdi a dopadá to tak, že jeden nikdy neví, co si druzí myslí nebo jak se cítí. Aniž bychom to zamýšleli, stáváme se mistry převleků.Někdy je těžké říci, co máme na srdci. Občas je potřeba k tou člověka přinutit. Tu a tam je ale lepší si některé věci nechat pro sebe a dělat hloupého. A třebaže se vám celé tělo vzpíná a chce s pravou ven, je lepší zavřít pusu, udržet vše v tajnosti a najít si jinou cestu ke štěstí.
máš dotaz ? piš na http://formspring.me/expectblog

FUCK YEAH

23. října 2011 v 23:08 | Romča |  diary

Myslím že je na čase něco konečně napsat, že by konečně něco pořádného ? V to snad ani doufat nemůžu.Budou to spíše takové nesmysli které čte opravdu jen pár lidí.. Začneme jako první si chci vychválit až do nebe klip Rihanny We Found Love!!!!!!!!!Naprosto jsem si ho zamilovala minuta 3:15 !! Mám OPRAVDU dobrou náladu jelkoiž se na mě včera usmálo štěstí, nevím jestly sleduje TV prima ale běži tam každé pondělí můj oblíbená pořad Partička.Sehnat na něj lísty ?Bylo pro mě nemožné ale včera někdo odřekl tři místa a tak jsem po tom hned čapla a 7 listopadu se de na představení už se nemůžu dočkat!
Proč lidé žijí a umírají, proč někomu ubližují, nebo někdo ubližuje jim, je pořád tajemstvím. Chceme znát to poučení, které vždy bývá až na koncích knih. Protože pomyšlení na to, že jsme tady dole úplně sami, je pro nás až příliš silné, abychom ho snesli. Ale když končí den, skutečnost, že se jeden před druhým předvádíme, přes všechny naše rozdíly a bez ohledu na to, čemu věříme, ta skutečnost je dostatečným důvodem, abychom věřili dál.

Zdokonalovat se musíme bez ustání

14. října 2011 v 21:15 | Romča |  diary
Tumblr_lmfbypkuru1qazuvbo1_500_large
Opravdu se moc omlouvám že tady tomu tak nevěnuji, ale mám k tomu své důvody ten první je nedostatek času praxe v nemocnici je opravdu náročná a vyčerpávající , vždy když příjdu domu lehnu do mé postele a prospím celé odpoledne, nevím od příštího týdne začínám už v půl sedmé což pro mě bude obrovká rána.!Nevím nemám ani chut a psát..Doufám že to chápete.
Zdokonalovat se musíme bez ustání, téměř každou minutou, protože svět kolem nás se může změnit během jediného okamžiku a není čas ohlížet se zpět. Někdy jsou nám změny vnuceny…někdy se stanou čirou náhodou…ale většinou si za ně můžeme sami. Neustále musím objevovat nové způsoby, jak se vyšvihnout výše. Takže se měníme, přizpůsobujeme a vytváříme si zbrusu nové verze sebe samých. Chceme si jen být jistí, že onen nový stav je oproti tomu starému vylepšením.