Listopad 2011

Je trochu děsivé

30. listopadu 2011 v 12:10 | Romča |  diary
Je trochu děsivé, jak rychle se všechno může pokazit. Někdy vám jedině obrovská ztráta připomene, na čem vám nejvíc záleží. Někdy v důsledku oné ztráty zjistíte, že jste silnější, moudřejší, lépe vybavení vypořádat se s další takovou budoucí pohromou. Někdy…ale zdaleka ne vždy.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pálim vonné tičinky a zapaluju svíčky, ležim v postely a koukám na seriál Sex ve Metě, jak mě to doma nebaví poradte mi nákej pěknej film ? )) Byla jsem u doktorky do neděle mám být doma jak já jsem naštvaná se asi unudím k smrti nesnáším takové to nic nedělání...

Samantha: I'm in depilatory stage! I've got three stray hairs and the idiot he thinks I'm the Queen of the jungle.
Carrie: Well, it's terrible.
Samantha: And you should have seen his stand that! I had a machete when he want to find a dick!
Carrie: You prosimtě and screaming, we're on the main street.
- - máš dozat ? pak piš http://www.formspring.me/expectblog

I am sick

29. listopadu 2011 v 14:57 | Romča |  diary
Měla jsem pro vás připravený článek psala jsem se sním tak 20 minut a vypl se mi internet...Jsem necmocné ležim v postely s teplým čajem a koukám na Prázdniny, jak já tohle nasnáším.Nejhorší na tom je že jsem si to oddalovala už další dobu, už minulí týden mi nebylo dobře naprala jsem do sebe prášky a hurá do školy... Včera to na mě ale padlo ale ted ležim.Doufám že vy se máte dobře narodíl odemě. ))

Všichni si myslíme, že budeme skvělí.

24. listopadu 2011 v 20:44 | Romča |  diary
Tumblr_lv4qr7gejm1r1pkono1_500_large
Všichni si myslíme, že budeme skvělí. A cítíme se trochu okradeni, když se naše očekávání nenaplní. Ale někdy nás naše očekávání vezmou zkrátka. Někdy očekávané jednoduše bledne v porovnání s neočekávaným. Musíte se divit, proč tak lpíme na našich očekáváních, protože očekávané je to, co nás drží nad vodou…stojíme tak v klidu. Očekávané je jen začátek. Neočekávané… pak mění naše životy.
Tumblr_ltgzv0aaup1qjrrofo1_500_large
Tenhle týden je opravdu opravdu pro mě náročný, počasí venku je příšerné nesnáším takové počasí studený vzduch a vítr.Ranní vstávání na praxi je opravdu hrozné ! Vstávat brzo ráno abych dojela do nemocnice na půl sedmou je hrůza.Už se velice těším na vánoční svátky.Co právě ted posloucháte ?? Vypište mi náké vaše oblíbené písničky chci si něco stáhnout klidně vaše oblíbené ktré rádi posloucháte **

Photos 001

21. listopadu 2011 v 21:27 | Romča |  random
Krásný večer, slíbila jsem že se tady tomu budu vícě věnovat a taky tak dělám.Přidávám pár fotografií náké jsou starší náká zase novější.Zítra vstávám brzo ráno na praxi do nemocnice tak at to mám rychle za sebou....ARBESOVO NÁMĚSTÍ. Ten park mám opravdu ráda naproti je opravdu výborná čínská restaurace.!Fotografie je trochu staršího data tak polovina října.
RUNNING SUSHI !! Opravdu vřela doporučuji ted tam chodíme opravdu poměrně často, cenna za jídlo není zas tak hrozná za oběd zaplatíte něco přez 300 kč,- i s pítím a můžete tam vysedávat jak jen dlouho chcete! Večeře jsou asi o 150 korun drašší než oběd ale jídlo tam stojí za to!
KNIHA O KTERÉ JSEM SE JIŽ ZMINOVALA.Je to životopis o Elvisovi který píše jeho žena Priscila.Kniha je o životě Priscily a o tom jak trávila svůj život s Elvisem ! Já jsem si knihu opravdu zamilovala a můžu ji jen a jen doporučit.Jen je to staré vydání.
STARŠÍ FOTOGRAFIE. Myslím že jsem jela do kina ale nevím to jistě.Opět kvalita je strašná! Za to se omlouvám.Láska má svoje iluze a každá iluze má svůj zítřek. Proto se už tolik milenců rozešlo, protože věřili, že jsou spojení navždy. Skutečnou zkouškou je bolest a štěstí. Když dvě bytosti přestáli tuto dvojitou zkoušku života, odhalili svoje chyby a svoje přednosti, mohou si být jisti, že až do skonání života, budou se držet za ruce.

Všechny začátky si lidé strašlivě idealizují

20. listopadu 2011 v 18:41 | Romča |  diary
Všechny začátky si lidé strašlivě idealizují. Začít nanovo a s čistým štítem, svět vám bude ležet u nohou. Ať už si ale brousíte zuby na jakékoliv dobrodružství, zůstáváte pořád sebou samým. Do každého životního začátku si s sebou berete svoje vlastní já, tak kde se má vzít všechna ta novota? Právě po tom všichni touží, že? Po čistém štítu, novém začátku? Jako by pak snad mělo být všechno jednodušší. Zeptejte se ale toho chlapíka, co neustále valí balvan do kopce. Na novém začátku není nic jednoduchého. Vůbec nic.

Chci se zeptat!? Chcete abych jsem přidávala fotografie které jsem nafotila třeba během dvou týdnů a k nim nějaký popis já jen nevím zde to má cenu dělat, jestly o to je zájem.Ale co si budeme povídat on stejně nebude )) anketa **
Tahle scéna mě dostala ! Kristen (Bella) je tam jako kost a kůže ! Bylo to ale dokonale udělané !!Opravdu jsem filmem nadšená to už jsem ale jednou psala ;)Máš dotaz ? piš na http://formspring.me/expectblog Zamilovala jsem se do písničky která zazněla v Rozbřesku poslouchala bych ji furt dokola.Mám v plánu se ted tomu tady více věnovat uvidíme jak na tom budu s čase,.

breaking dawn

17. listopadu 2011 v 23:48 | Romča
Tak týden jsem se neozvala za tu dobu se toho tolik stalo nevím ale kde jen začít.Najdříve asi tím že jsem se zůčastnila 7.listopadu divadelního představení PARTIČKA ! Které bylo naprosto úžasné smíchy jsem brečela po představením jseme se ještě vyfotily s účinkujícíma pro mě to byl úžasný zážitek.!Nicméne nechce se mi více rozepisovat jsem líná.
Před hodinou a půl jsem dorazila z Prahy byla jsem na premiéře Rozbřesku,(nebyla to půlnoční ale byl to vlastně první den co to běží v kinech v ČR) sál byl úplně plný a film stál za to.Možná nikdo řekne že ho začátek nudil ale já byla opravdu nadšená ! Podle mě se to moc povedlo a dovolím si říct že se mi tohle sfilmování líbilo snad nejvíce.Jen mi to přišlo moc krátké ;D už se nemůžu dočkat dalšího dílu.Dneska nemám náladu víc psát nemám nápady snad jindy mějte se.

Priscilla Beaulieu Presleyová miluju život s Elvisem

10. listopadu 2011 v 20:56 | Romča |  diary
Opět jsem se delší dobu neozvala příčinou je málo času a spousty práce, nejprve začnu tím že jsem asi před pár dny začala číst knížku.Jednou večer jsem se tak pomalu a jistě přiblížila do obýváku stím že bych si chtěla přečíct nákou dobrou knížku pomalu jsem došla ke knihovně která se nacházela v pravo podel zdi a vybírala knížku kterou bych si přečetla naše knihovna je ale velice obsáhlá jelikož mamka a tát"ka rádi čtou a táta je tiskař takže máme doma spousty knih.Prohlížela jsem pomalu naší knihovnu ale nevěděla jakou knihu si jen vybrat, proto jsem o radu poprosila rodiče at mi vyberou nákou zajímavou knihu, máma projela knihovnu vyndala knihu z názvem Priscilla Beaulieu Presleyová miluju život s Elvisem
když jsem si knihu vzala a začala ji číst byla jsem ráda že mi máma vybrala zrovna tuhle, Elvise jsem vždy obdivovala a kolem naši knihovny chodila deně ale nikdy mě nenapadlo si ji přečíst, hned po první stránce jsem se začetla! Kniha je psaná Priscillou Presley která hovoří o svém životě s Elvisem jak se poznali o jeho zvykách a závislostech kniha mě opravdu hrozně moc zaujala.Opravdu knihu hrozně doporučiji já jsem se do děje zamilovala.!! Elvise i Priscillu ted obdivuji ještě více než před tím, za to jak mu byla Priscilla oddaná a celý život na něj čekala a vše co dělal mu tolerovala já bych tohle asi nevydržela i když ona po nějakém čase také ne!Každopádně si mě Elvis získal ještě víc, stahuju jeho staré hity a obdivuju jeho hlas.