Leden 2012

Poučení?

24. ledna 2012 v 21:11 | Romča
Chceme znát to poučení, které vždy bývá až na koncích knih. Protože pomyšlení na to, že jsme tady dole úplně sami, je pro nás až příliš silné, abychom ho snesli. Ale když končí den, skutečnost, že se jeden před druhým předvádíme, přes všechny naše rozdíly a bez ohledu na to, čemu věříme, ta skutečnost je dostatečným důvodem, abychom věřili dál.
Vypadá to na to že jsem nemocná dneska na praxi jsem vytahovala jeden kapesník za druhým, můj hlas je opravdu extrémě chraplavý zítra po praxi zajdu za moji obvodačkou a podle mě budu doma do konce týdne.Ve škole jsou známky uzavřené myslím že jsem si všichni tak trochu vydechly od písemek které na nás čekaly poslední dva týdny za mě říkám ano.!

Ať si vymyslíme tolik plánů a držíme se tolika kroků

18. ledna 2012 v 18:32 | Romča |  diary
Ať si vymyslíme tolik plánů a držíme se tolika kroků, kolika chceme, nikdy nemůžeme vědět, jak náš den vlastně skončí. Samozřejmě, že bychom rádi věděli, jaké míčky k nám poletí na odpal… Jsou to ale právě ony náhody, ze kterých se nakonec vždy vyklubou ty nejzajímavější části našeho dne, našeho života. Lidé, u kterých bychom nikdy nečekali, že přijdou…vývoj událostí, který bychom si nikdy nenaplánovali. Zčistajasna se ocitnete někde, kde byste to nikdy nečekali a ono je tam hezky, popřípadě to chce jen trochu přivykání, ale vy i přesto víte, že si toho časem ještě doceníte. Takže každou noc jdete spát s myšlenkou na zítřek, přemítáte nad svými plány, připravujete si seznamy a doufáte, že ať už se vám do cesty připletou jakékoliv náhody, budou to ty šťastné.

Random photos 0.3

14. ledna 2012 v 17:36 | Romča |  random
Tenhle týden jsem měla hrozně moc takže omluva velká, přináším pár fotografií pořízených během týdne.. )) Nemám nápady na články, ted se musím hodně učit pololetí je tady mějte se R.

Člověk pracuje, studuje, připravuje se

8. ledna 2012 v 21:17 | Romča |  diary
Člověk pracuje, studuje, připravuje se. Měsíce a roky pak vrcholí jediným dnem. Dnem, kdy se chopí otěží. Na jednu věc je ale nemožné se jakkoliv připravit… Na den, kdy Vám ty otěže vezmou z ruky.Někdy se to přihodí ráz na ráz a my se chopíme oněch otěží. Stanou se z nás vůdci a před námi se rozprostře cesta dál. Uzříme cestu a vydáme se po ní, ačkoli nemáme ani ponětí kam vede.

xxx

2. ledna 2012 v 21:30 | Romča
Krásný večer,prázdniny nám končí neuvěřitelné jak rychle nám to uteklo.LAe co mě na tom že je leden těší nejvíc je seriálová sezona která se opět vrací na televizní obrazovku a sní moje oblíbené seriály !!
Konečně nové díly Switched at Birth !! Čekala jsem na to pů roku nemlžu se dočkat !!

Mezi můj nejoblíbenější seriál patří Greys Anatomy !! Nemůžu se dočkat ve čtvrtek nového dílu.

TVD!
Pretty Little Liars