Duben 2012

Na začátku

15. dubna 2012 v 18:48 | Romča |  diary
Na začátku všeho býváme vždy tak plní naděje, až se nám zdá, že můžeme celý svět jedině dobýt. Nikoliv o něj také přijít. Říká se, že neschopnost přijmout ztrátu je formou šílenství…A nejspíš je to i pravda. Někdy je to ale také jediný způsob, jak přežít.
Duben nák moc pěkně nezačal a aprílové počasí se tomu opravdu říkat dá, nálada se mi stále stále dokola jen a jen mění není pak nálada na nic na nikoho všichni vám lezou krkem všichn váš štvou ale co když je to prostě a jen v nás ? Co stím uděláme asi nic.Zítra zase pondělí tak vzhůru do nového týdny, zase jen blábolím.

Rádi si myslíme,

8. dubna 2012 v 10:50 | Romča |  diary
Rádi si myslíme, že jsme nezávislí, samotáři, individualisté. Pravdou ale je, že ani ti nejlepší z nás by to sami nezvládli.Nakonec se stejně musíte zvednout z lavičky a rozhodnout se, za který tým to vlastně hrajete. Výběr vašeho týmu ve skutečném životě není vůbec podobný tomu ve školní tělocvičně. Být prvním vybraným může nahánět hrůzu. A být vybrán jako poslední … není nejhorší věcí na světě. Takže vše sledujeme ze střídaček, tíhneme ke svojí izolaci… protože víme, že jakmile se zvedneme z lavičky přijde někdo, kdo od základů změní celou hru.

Jinak se velice omlouvám za moji chabaou aktualizaci ale nemám čas ani náladu něco děla, je to takové to když nemáš co dělat jdi napsat náký blbelt na blog ;D mějte se krásně a užívejte prázdniny