Květen 2012

„Dneska byl s¨trašný den.“

21. května 2012 v 21:22 | Romča |  diary
prettylittlebirdy: (via garlands)
"Dneska byl strašný den."- Říkáme to v jednom kuse. Po hádce, při nevolnostech, kvůli dopravním zácpám… Takové věci nám přijdou strašné, a přitom o nic nejde.Konec epizody:Meredith: Za takové starosti se modlíme: za bolavý zub, daňovou kontrolu, za oblečení polité kávou. Když na nás dopadnou ty skutečné pohromy, začneme najednou věřit v Boha a prosit, aby nám navrátil ty staré známé hrůzy a zbavil nás těch stávajících. Je to zvláštní a legrační, viďte? Vytopená kuchyň, kožní vyrážka, hádka, po které se jen třesete vzteky? Pomohlo by nám vědět, co nás ještě čeká? Uvědomili bychom si, že tohle jsou ty nejšťastnější okamžiky našeho života?

Po narození to s námi bylo snadné:

3. května 2012 v 20:29 | Romča |  diary
konečně letní počasí! MŮŽU VYTÁHNOUT ŠATY JAK MĚ TOHLE CHYBĚLO...
Po delší době o sobě dávám vědět, vše se mi ted jen kazí doma ve škole v životě prostě všude děsný období chci už ho mít za sebou, odjet někam daleko pryč od starostí alespon na pár dnů a pročistit si hlavu.
Tumblr_m3dveaza6g1qzh7tdo1_500_large
Po narození to s námi bylo snadné: Jeden pláč značil hlad, jiný zase únavu. To jen v dospělosti je s námi taková potíž. Tehdy začneme své city ukrývat, stavět kolem sebe zdi a dopadá to tak, že jeden nikdy neví, co si druzí myslí nebo jak se cítí. Aniž bychom to zamýšleli, stáváme se mistry převleků.Někdy je těžké říci, co máme na srdci. Občas je potřeba k tomu člověka přinutit. Tu a tam je ale lepší si některé věci nechat pro sebe a dělat hloupého. A třebaže se vám celé tělo vzpíná a chce s pravdou ven, je lepší zavřít pusu, udržet vše v tajnosti a najít si jinou cestu ke štěstí.