Červenec 2012

někdy..

31. července 2012 v 16:26 | R |  diary
víte na co přemýšlím až moc to je problém který mě opravdu trápí někdy uplně né nad věcmi které maji smysl možná kdybych nerozebírala vše tak to podrobna vše by bylo jinak ale tohle si člověk nesmí řikat co kdyby žiju ted a jednou tak jaký pak co kdyby.. Vzpomínáte, jak jste byli malí a věřili na pohádky? Jak váš život bude fantastický - bílé šaty, šarmantní princ, který si vás odveze do zámku na kopci. Lehli jste si v noci do postele, zavřeli oči a bezvýhradně jste tomu věřili.Ježíšek nosící dárečky zubničková víla, princ z pohádky - ti byli tak blízko, že jste je mohli polaskat. Ale nakonec vyrostete. Jednoho dne otevřete oči, a pohádce je konec. Většina lidí se přikloní k věcem a lidem, kterým mohou věřit. Ale ono je totiž těžké, vzdát se zcela pohádek. Skoro každý má pořád kousek naděje - víry - že jednoho dne otevřou oči a všechno se stane skutečností. A na konci dne si uvědomíme, víra je vlastně legrační věc. Objeví se tehdy, když už to ani nečekáte. Jako by jste jednou zjistily, že pohádka může být o malinko jiná, než jste si vysnili. Ten zámek - no možná ani nemusí být zámkem. A dobrý konec není to nejdůležitější. Důležité je, že lidé jsou šťastní zrovna teď. Víte, čas od času, po dlouhé době, lidé vás překvapí. A tu a tam vám mohou lidé i vyrazit dech.wish..

29. července 2012 v 16:31 | R |  diary
pactressia: Darcey Bussell’s farewell.
Všichni máme do roka alespoň jedno přání, a to nad svíčkami našeho narozeninového dortu. někteří přání vyhazují i při jiných příležitostech - vypadlých řasách, u fontán, když padá hvězda. A čas od času se nám jedno z těch přání vyplní. A co pak? Je to tak dobré, jak jsme doufali? Koupeme se v hřejivé záři našeho štěstí?Nebo si jen uvědomíme, že máme ještě hodně dlouhý seznam věcí, které si chceme přát? "Přejeme si, protože potřebujeme pomoc, a máme strach. A dobře víme, že toho někdy žádáme příliš. I přesto si ale přejeme, protože občas se naše přání vyplní."

karma

25. července 2012 v 23:31 | R |  diary
Náhoda neexistuje všechno se děje z nějakého důvodu takže, občas, i ti nejlepší z nás dělají unáhlená rozhodnutí, špatná rozhodnutí…rozhodnutí, o kterých moc dobře víme, že jich budeme litovat že jich budem litovat v ten moment… tu minutu… a především ráno poté. Možná ne "litovat" litovat, protože alespoň, víte, sami jsme se do toho navezli. Ale stejně… Něco v nás se rozhodne,že udělá něco bláznivého, věc, o níž víme, že se asi otočí a kousne nás do zadku… A přesto to uděláme. Co říkám je, že sklidíme, co zasejeme. Kdo s čím přichází, tím také schází. Je to karma a ať to vezmete jakkoliv… Karma je na hovno.ezáleží na tom, jak moc se snažíme… naší karmě stejně neunikneme. Sleduje nás domů. Je náš přítel a potřebuje naší pomoc. Hádám, že si asi na karmu nemůžeme stěžovat. Není nefér. Není neočekávaná. Ona prostě… vyrovnává stavy. A dokonce i když máme udělat něco, o čem víme, že popudí karmu, aby nás kousla do zadku.. stejně to uděláme.

xxxx

22. července 2012 v 11:11 | R |  diary
Až příliš často jsou věci, jež chcete, nejvíc právě ty, které nemůžete mít. Touha nás nechává se zlomeným srdcem…vyčerpává nás. Touha nám může zničit životy. Ale stejně nesnadné jako může být něco chtít… Lidé, kteří trpí ze všech nejvíc jsou ti, kteří nevědí, co chtějí.

I hope you choke.

19. července 2012 v 19:57 | R |  diary
Ahojky jak si užíváte prázdniny?, většinu času ted trávím s přátely po kavarnách, dnes po delší době svítilo krásně sluníčko ! Konečně mám jen pár fotek nemám moc čas fotit takže asi tak, doufám jen že pěkné počasí vydrží na víked ráda bych se trošičku opálila jela někam k vodě ale počasí to boužel nedovolí což mě opravdu mrzí. Poradte náký pěkný film už nemám na co oukat viděla jsem snad všechno :)) Děkuju mějte se krásně R.
not easy..

18. července 2012 v 16:44 | Romča |  diary

Byla jsem nebo jsem si jistá, že ta láska, stejně jako život, je o rozhodování… A osud s tím nemá co dělat. Každý si myslí, jak je to romantické. Romeo a Jule. Pravá láska, jak smutné. Pokud byla Julie tak hloupá, že se zamilovala do nepřítele, vypila lahvičku s jedem a usla v hrobce, …tak si zasloužila to, co jí potkalo.Dokonce i teď věřím, že především láska je o volbách. Je to o tom, položit jed i dýku a vytvořit si vlastní dobrý konec…vetšinou… Ale někdy, navzdory všem nejlepším volbám a nejlepším záměrům, osud stejně vyhraje

Lee

16. července 2012 v 23:19 | Romča |  diary
Počasí venku nám moc nepřeje, dnešek jsem trávila u kamarádky nabarvila jsem ji vlasy :)) ona se toho strašně bála ale myslím že se to povedlo a moc jí to sluší, jsem na sebe sama pyšná že jsem její dlouhé vlasy dokázala nabarvit pomocí jedné bervy bála jsem se že to nevystačí ale nekonec jsme si nák poradili :)) a výsledek vypadal skvěle ! Jak jste trávili den vy ? :))shit !

15. července 2012 v 21:52 | Romča |  diary
V životě se skutečně stává, že láska nad vším zvítězí. Nad vyčerpáním, nedostatkem spánku, nad čímkoliv. Jenže pak se také někdy stává, že nám láska nepřináší nic než bolest.eustále hledáme způsoby, jak si ulevit od bolesti. Někdy ji utišíme tím, že naplno využijeme, co máme, jindy zase tím, že se ztratíme ve víru okamžiku. A někdy k utišení bolesti stačí jednoduše vyhlásit příměří.

What the hell are...

15. července 2012 v 15:41 | Romča |  diary
Dnešní den se dá zhodnotit jako jedno velké utrpení, včera jsem nemohla usnout zabrala jsem až ve tři hodiny ráno taky jsem dnes vstala okolo dvanácté udělala si oběd a potom přijeli rodiče že jedem navštívit prarodiče na chatu děda slavil tak jsme vyrazila celá rodinka nakoupili dorta a náká občerstvení..Jak já tyhle výlety autem nesnášim musím se donutit k tomu a udělat si konečně řidičák! Počasí venku mi navíc náladu kazí ještě víc a tak se na mě vrhla nálada co kdyby taková ta přemejšlivá nad věcmi které už jsou dávno za mnou ale jednou se knim vrátit prostě musíte, tolik z mé hlavy jdu něco dělat mějte se R

idler

14. července 2012 v 20:29 | Romča |  diary
Dnešek byl pro mě spíše odpočinkoví vstala jsem kolem dvanácté najedla se a šla zase spát, probudila jsem se okolo čtvrté hodiny a šla navštívit kamarádku takové je mé nic nedělání a popravdě už mě to začíná nudit to je snad první den za prázdniny kdy jsem jen doma a cpu se vším možným i chodit mě bolí až taková lenoška dneska jsem, mám tu pro vás jen pár fotografií.Mějte se krásně R


Tuhle fotografii jsem musím dát, hrozně jsem se přejedla a takhle jsem dopadla ;D takové bříško nemá snad nikdo musela jsem to vyfotit :D vypadám jak mega buřtík :DD hrozně mě to rozesmálo a musela jsem to vyfotit.

blonde hair

14. července 2012 v 16:01 | Romča |  diary
Rozhodla jsem se napsat článek o vlasové kosmetice pro blondýnky.Máte blond vlasy ?! Vysouší se a nebo ztrácí svoji barvu mám tady pro vás pár vlastních tipů.Já doporučuji vlasovou kosmetiku LOREAL je to pro mě takový střed co se týče vlasové kosmetiky pokud toužíte po opravdu kvalitním šamponu doporučím RADKEN ovšem budete si muset trochu připlatit.
Hodně mladých slečen touží po tom být blond a tak jdou do obchodu koupí první blond barvu kterou vidí a vlasy doma totálně zničí a většinout to chytí na žluto a výsledkem jsou potom zklamáni, jste tento případ ? Moje rada je taková navštivte radši kadeřnici ona ví co dělá ovšem né každý tohle udělá. Pokud jdete tmavých vlasů na světlé nečekejte zázrky proto doporučuji nejdříve blond melírky vypadá to přirozeněji a pěkně :)). Pokud ti bude barva trochu žloutnout což se stává kup si šampon od LOREAL stojí okolo 250,- a je přímo na odbarvené vlasy sama ho doma mám a sem tam použiji. více informací zde

Vlasový zábal pro lesk vlasů.Chcete-li vrátit vlasům lesk, dopřejte si medovou kůru. Smíchejte 2 bílky s 2 lžícemi medu a několika kapkami olivového oleje. Tento zábal opravdu doporučuji ovšem nesmíte ho dělat každý den jednou za 3 týdny bohatě stačí.nezapomeňte, že vlasové zábaly patří na pečlivě umyté vlasy bez kondicionéru.Zábal má smysl, pokud vydržíte minimálně 20 - 25 minut

friday¨

14. července 2012 v 0:02 | Romča
Po delší době sedím v pátek doma, příjemná změna musím uznat :)) Stále se přemáhám k tomu napsat článek o kosmeticea já ho také napíšu jen nevím kdy, tenhle týden byl opravdu odpočinkovým a to myslím doslova strávila jsem ho u filmu nebo po kavárnách a také jsem si udělala menší radost nákupy s kamarádkou řeknu vám takový nákup umí zlepšít náladu a navíc výprodeje které jedou plným proudem nemůžu si stěžovat :) alespon jsem myšlenkama někde jinde.Keště se ozvu mějte se krásně. R
jahody.něco

11. července 2012 v 17:42 | Romča |  diary
myslíte si že víte co děláte dokud se druhý den ráno neprobutíte stím že jste udělali hroznou chybu.. Co uděláte ? Vezmete si z toho ponaučení a příště až příjde ta daná situace víte že odmítnout a nebo říct ne je správné řešení a nebo vše hodíte za hlavu a jdete do toho znova a opět ikdyž víte že to stejně nikam nevede, další den si to a tu danou chybu opět vyčítáte a řikáte proč jen jsem si nevybrala první mžnost říct si to slovo ve vaší hlavě nestojí mi to za to, víte řekne se to snadno hůř dělá vlastní zkušenost.. Ale já se jen ptám kdy začneme být rozumní a nakloníme se první možnosti snad jen tehdy až dospějeme v tom případě jsem malé dítě které dělá stále a dokonala samé jisté chyby. Ted jen mohu říct jsem poučena.

hey!

9. července 2012 v 12:43 | R |  diary
času je tak málo, dnes jsem poprvé co začaly prázdniny doma ! Vůbec nevím co budu dělat ale tak aspon přidávám pár fotografií :)) Jak se máte vy ?

Yummy!!

5. července 2012 v 13:36 | Romča |  diary
Stále nevěřím tomu že prázdniny začaly ale musím říct že si je užívám jak jen to jde, ted jsem tady chvilku nebyla strávila jsem pár dní u kamarádky.. přidávám pár fotografií,jsem nadšená z výprodejí halenka kterou jsem hrozně chtěla ale byla až příliš drahá stála asi 900,- jsem ted objevila za 400,- udělalo mi to opravdu radost.No nic zatím se mějte krásně a užívejte krásné slunečné dny. Co děláte vy ? )) Plánujete nákou dovolenou ?
Včerejší večeře ! Opravdu jsem si hrozně pochutnala, kuřecí maso zapečené s rajčetem a jarná cibulkou a sýrem k tomu jsme udělaly brambory Yummy!!

Závislost !!!

mějte se krásně R

Beautiful And Lost

2. července 2012 v 14:31 | Romča
Kdy se dostanu k něčemu čemu se říká článek který chci udělat sama nevím nemám na to náladu, ted spíš něco k zamyšlení řekněte mi jednu věc proč když něco chcete a nemůžete to mít ta k to chcete ještě víc a pak když to máte zas to nechcete, proč si vždy člověk uvědomí co měl až když to ztratí..Jinak jak jste si užily krásný víkend já ho zrávila u bazénu. ))