Září 2012

frustration, stress, illness.

29. září 2012 v 12:41 | R |  diary
Víte co ? já už to nechci, nechci se tak trápit kvůli něčemu co pro toho druhého vůbec nic neznamená. Nejhorší věc je ta že děláte že vám nic není přitom jste ale totálně zničená zevnitř a lžete o tom ostatním lžete svým blízkým a přátelům a o tom že jste v pořádku někteří lidi to pochopí a věří že je všechno vpořádku jen ti nejlepší kamarádi vědí to že v pořádku skutečně nejste.Ale co stím ? Říct si já to změním a půjdu dál, říká se to snadno ale hůř dělá proč se přes to prostě nemůžete nebo spíš nemůžu dostat dál je to komplikované..
Sama ted nevim co dělat dřív, přepadla mě nemoc přesněji angína ležet doma mě opravdu unavuje nesnáším to, nejradši bych šla něco dělat namísto toho ležím doma v postely s teplým čajem a antibiotiky tolik z toho jak se dnes mám, netěší mě vůbec nic, škola je ne nic mám toho hrozně moc nevim co dělat dřív dotoho práce, škola praxe maturita a další další stojí to za prd .. čekám jen ne chvíly kdy to ne mě všechno padne a hele ono už se stalo...

are.,,

23. září 2012 v 18:09 | R |  diary
Po delším odmlečení se vám hlásím, sama nevím co napsat je toho tak nějak moc škola i spoustu jiných věcí nad kterýma je třeba se zamyslet.Proč člověk dělá pořád dokola tu samou chybu kde je to poučení které má příjít ? Řekněte mi jednu věc kdy se člověk doopravdy ale doopravdy poučí, proč děláme věci které víte že nejsou dobrý ale stojí za to je udělat v to,m daném okamžiku, ikdyž víte to že lítost a pochyby příjdou pokaždý co to uděláte a pak si řeknete jen stálo mě tohle vůbec za to ? A stejně to pak uděláte zas takže nejspíš stálo nebo snad ne ? Tak proč ty výčitky.. Moje myšlení je zvláštní věc sama ji totiž nechápu.. Chci víc, víc čehokolic víc je vždycky lepší..
black and white blog

broken

9. září 2012 v 20:40 | R |  diary
Tumblr_lsss37nwsz1qj97o1o1_500_large
Sama nevím co napsat, jen tak posedávám a přemýšlím nad tím vším co se za posledních pár měsíců událo.. Těch pár měsíců mi nejspíš změnilo život ale jsou tu i ty okamžiky a chvilky které bych vrátila zpět nestálo to totiž za to ale poznamenalo mě to na celý život, zajímá mě otázka co kdyby ? Co by se stolo kdybych udělala něco jiného kdybych se chovala a rozhodovala jinak byla v čas na pravém místě a nebo i ne? Co vše by se stalo jinak.. Nemám vůbec čas psát škola začala a tím i starosti a nervy.Omluvte mě proto prosím a moc se na mě nezlobte,zatím se tu mějte krásně.

heloo

4. září 2012 v 19:00 | R |  diary
Zdravím vás, škola začíná být protivná čím dál tím více a to je teprve začátek.Rozvrh není tak hrozný čekala jsem horší.Praxi začínáma nejspíš už příští týden jsem na sebe sama zvědavá za dva měsíce jsem asi vyšla ze cviku. :)) Mám puštěnou televizi po x letech a víte co ještě dávaji Ulici bože co to vůbec pouští do světa já myslela že už se to ani nevysílá :D?!Mám takový pocit že vůbec nevím co dělat znáte ten pocit když něco chcete ale přitom nevíte zda opravdu ano ? a pak když to máte zase to nechcete a to je stále dokola a já se ptám proč ? Tohle je zákon schválnosti řiká se tomu tak alespon si to tedy myslím.

I do believe in fairies

1. září 2012 v 22:07 | R |  diary
Jak jen začít, co se týče toho tetování nezlobte se zatím to sem přidávat nebudu prostě nechci je to má osobní věc tedy alespon pro mě a tak bych si to prozatím nechala sama pro sebe třeba časem.:)) Co budeme dělat ? Myslím tím v pondělí zase všichni zasednem do lavic a mě ted čeká opravdu náročný školní rok a s časem na tom budu hodně špatně,chtěla jsem přihodit náké fotografie ale na to také není čas já jsem ale hrozná osoba třeba se časem polepším sama v to i věřím je hroznáé jak často vědné větě použiju slovo čas ;D..Já věřím na víly a jo a jo.. Už mi to pomalu leze na mozek měla bych si jít lehnout poslední volný víkend a já ho trávím se sklenicí mléka u filmu a to sama to jsem to ale dopracovala.No nic mému stěžování odzvonilo třeba zítra doufám že už i s lepším článkem než je tento.