Říjen 2012

možná..

21. října 2012 v 19:25 | R
myslela jsem si že hůř být nemůže ale asi jsem to zařekla.Víte když vám někdo chybí to že půjdete pít začnete koouřit to vám opravdu nepomůže ted už to vím, jaké by to vůbec bylo přiznat člověku na kterém vám záleží že vám opravdu záleží ? To opravdu nevím jelikož jsem srab a v životě to neudělám.Odpustit a zapomenout. Tak se to říká. Je to dobrá rada, ale není moc praktická. Když nám někdo ublíží, chceme mu to oplatit. Když nám někdo ukřivdí, chceme se zachovat správně. Bez odpuštění se staré hádky nikdy nevyřeší. Staré rány se nezahojí. A můžeme maximálně doufat, že jednou budeme mít takové štěstí, že zapomeneme.

hmmm

13. října 2012 v 10:10
až časem se vám ukáže sitiace z druhé strany a uvedomujete si potom svoji hloupost, věřit někomu je velká chyba !! Ale z chyb se člověk učí pro mě je to proto lekce.Nebudu tady psát jak jsem v pohodě to nejsem ale mám konečně oči trochu více otevřené a vím že mi za to daná osoba nikdy stát nebude protože chování které daný má není normální takto se prostě hodní lidé nechovají, alespon já ne.A když se k člověku chovám s láskou a důvěřuju mu očekávám to samé i od něj.Nejspíš to konečně muselo přijít abych viděla jak jsem byla slepá.

so..

6. října 2012 v 22:07 | R |  diary
photo
Až ted si uvědomuji jaká hloupá jsem byla, proč se stále podřizovat dělá se to jen když máte někoho opravdu rádi, jste popletený a kývnete snad na všechno ? Jak že se tomu řiká ? Zamilovanost ? asi ano nejspíš jsem si tím prošla ale bylo to pouze mé strany chce to lék a víte jaký ? Zapomenout a jít dál lehce se to řekne ale pokudsi silná dokážeš to.Sama v to nikdy neuvěřim ale chci a pokouším se.Já chci víc, chci někoho kdo mě bude brát takovou jaká jsem a ne mě jen využívat k jedné dané věci, Cítím se tak ponížená a hlopá a za to může jen jedna osoba.Kdy jsem tohle vůbec dovolila aby semnou mohl někdo takhle mávat..