Prosinec 2012

Krásné svátky všem

22. prosince 2012 v 21:39 diary
Tumblr_mffuu1go171r30ufio1_1280_large
Je obecný mýtus, že pokusy o sebevraždu mají o svátcích špičku. Jak se ukazuje, jejich počet spíše klesá. Experti se domnívají, že když jsou lidé obklopeni rodinou, nezaobírají se tolik sami sebou. Je ironické, že ta samá rodinná soudržnost je zároveň důvodem, že deprese zažívají o svátcích špičku.Jedno staré přísloví říká, že rodinu si nevyberete. Berete to, co vám osud nadělí. A máte je rádi nebo ne, milujete je a nebo ne, rozumíte jim nebo ne… Pak je tu jeden myšlenkový směr, který říká, že rodina do které se narodíte je jenom počáteční bod. Krmí vás, oblékají a starají se o vás až jste připravení jít do světa, najít si vlastní rodinu.

po měsíci

11. prosince 2012 v 20:31 | R |  diary
Krásný prosincoví večer.Po měsíci se opět hlásím Co nového ? je toho opravdu hodně asi takový největší zážitek byla návštěva Francie ve které jsem nedávno byla přidám pár fotografí moc jich nebude nechce se mi totiž zveřejnovat osobní fotky. Nemohu uvěřit tomu jak ten čas letí za chvilku tady máme vánoce už se těším na tu atmosféru.
Možná tak nějak přijímáme, že se sen směnil v noční můru. Sami si říkáme, že skutečnost je lepší. Přesvědčujeme sami sebe, že je lepší vůbec nesnít. Ale ti nesilnější z nás, ti nejrozhodnější z nás, se toho snu drží. Nebo se najednou najdeme, jak čelíme snu, o kterém jsme ani neuvažovali. Probudíme se, abychom proti veškeré nepřízni …cítili naději. A pokud máme štěstí, uvědomíme si, Tváří v tvář všemu, tváří v tvář životu že skutečný sen se dá snít.