diary

Krásné svátky všem

22. prosince 2012 v 21:39
Tumblr_mffuu1go171r30ufio1_1280_large
Je obecný mýtus, že pokusy o sebevraždu mají o svátcích špičku. Jak se ukazuje, jejich počet spíše klesá. Experti se domnívají, že když jsou lidé obklopeni rodinou, nezaobírají se tolik sami sebou. Je ironické, že ta samá rodinná soudržnost je zároveň důvodem, že deprese zažívají o svátcích špičku.Jedno staré přísloví říká, že rodinu si nevyberete. Berete to, co vám osud nadělí. A máte je rádi nebo ne, milujete je a nebo ne, rozumíte jim nebo ne… Pak je tu jeden myšlenkový směr, který říká, že rodina do které se narodíte je jenom počáteční bod. Krmí vás, oblékají a starají se o vás až jste připravení jít do světa, najít si vlastní rodinu.

po měsíci

11. prosince 2012 v 20:31 | R
Krásný prosincoví večer.Po měsíci se opět hlásím Co nového ? je toho opravdu hodně asi takový největší zážitek byla návštěva Francie ve které jsem nedávno byla přidám pár fotografí moc jich nebude nechce se mi totiž zveřejnovat osobní fotky. Nemohu uvěřit tomu jak ten čas letí za chvilku tady máme vánoce už se těším na tu atmosféru.
Možná tak nějak přijímáme, že se sen směnil v noční můru. Sami si říkáme, že skutečnost je lepší. Přesvědčujeme sami sebe, že je lepší vůbec nesnít. Ale ti nesilnější z nás, ti nejrozhodnější z nás, se toho snu drží. Nebo se najednou najdeme, jak čelíme snu, o kterém jsme ani neuvažovali. Probudíme se, abychom proti veškeré nepřízni …cítili naději. A pokud máme štěstí, uvědomíme si, Tváří v tvář všemu, tváří v tvář životu že skutečný sen se dá snít.
mmm

4. listopadu 2012 v 19:52 | R
Nemám vůbec čas, škola praxe práce maturita najednou je toho tolik že nevim co dříve.To je ten důvod proč se tady vůbec neukážu.Nevířím tomu že je listopad proč to tak rychle utíká ráda bych zpět vrátila letní večery..
Je to zamnou konečně to můžu říct aniž bych lhala sama sobě.Ale nějak mě nemůže zase nechat druhá strana co si tím dokazuje nechápu já se chci hnout a udělat rok vpřed a myslím že se mi to deocela i daří.Na začátku všeho býváme vždy tak plní naděje, až se nám zdá, že můžeme celý svět jedině dobýt. Nikoliv o něj také přijít. Říká se, že neschopnost přijmout ztrátu je formou šílenství…A nejspíš je to i pravda. Někdy je to ale také jediný způsob, jak přežít

so..

6. října 2012 v 22:07 | R
photo
Až ted si uvědomuji jaká hloupá jsem byla, proč se stále podřizovat dělá se to jen když máte někoho opravdu rádi, jste popletený a kývnete snad na všechno ? Jak že se tomu řiká ? Zamilovanost ? asi ano nejspíš jsem si tím prošla ale bylo to pouze mé strany chce to lék a víte jaký ? Zapomenout a jít dál lehce se to řekne ale pokudsi silná dokážeš to.Sama v to nikdy neuvěřim ale chci a pokouším se.Já chci víc, chci někoho kdo mě bude brát takovou jaká jsem a ne mě jen využívat k jedné dané věci, Cítím se tak ponížená a hlopá a za to může jen jedna osoba.Kdy jsem tohle vůbec dovolila aby semnou mohl někdo takhle mávat..

frustration, stress, illness.

29. září 2012 v 12:41 | R
Víte co ? já už to nechci, nechci se tak trápit kvůli něčemu co pro toho druhého vůbec nic neznamená. Nejhorší věc je ta že děláte že vám nic není přitom jste ale totálně zničená zevnitř a lžete o tom ostatním lžete svým blízkým a přátelům a o tom že jste v pořádku někteří lidi to pochopí a věří že je všechno vpořádku jen ti nejlepší kamarádi vědí to že v pořádku skutečně nejste.Ale co stím ? Říct si já to změním a půjdu dál, říká se to snadno ale hůř dělá proč se přes to prostě nemůžete nebo spíš nemůžu dostat dál je to komplikované..
Sama ted nevim co dělat dřív, přepadla mě nemoc přesněji angína ležet doma mě opravdu unavuje nesnáším to, nejradši bych šla něco dělat namísto toho ležím doma v postely s teplým čajem a antibiotiky tolik z toho jak se dnes mám, netěší mě vůbec nic, škola je ne nic mám toho hrozně moc nevim co dělat dřív dotoho práce, škola praxe maturita a další další stojí to za prd .. čekám jen ne chvíly kdy to ne mě všechno padne a hele ono už se stalo...

are.,,

23. září 2012 v 18:09 | R
Po delším odmlečení se vám hlásím, sama nevím co napsat je toho tak nějak moc škola i spoustu jiných věcí nad kterýma je třeba se zamyslet.Proč člověk dělá pořád dokola tu samou chybu kde je to poučení které má příjít ? Řekněte mi jednu věc kdy se člověk doopravdy ale doopravdy poučí, proč děláme věci které víte že nejsou dobrý ale stojí za to je udělat v to,m daném okamžiku, ikdyž víte to že lítost a pochyby příjdou pokaždý co to uděláte a pak si řeknete jen stálo mě tohle vůbec za to ? A stejně to pak uděláte zas takže nejspíš stálo nebo snad ne ? Tak proč ty výčitky.. Moje myšlení je zvláštní věc sama ji totiž nechápu.. Chci víc, víc čehokolic víc je vždycky lepší..
black and white blog

broken

9. září 2012 v 20:40 | R
Tumblr_lsss37nwsz1qj97o1o1_500_large
Sama nevím co napsat, jen tak posedávám a přemýšlím nad tím vším co se za posledních pár měsíců událo.. Těch pár měsíců mi nejspíš změnilo život ale jsou tu i ty okamžiky a chvilky které bych vrátila zpět nestálo to totiž za to ale poznamenalo mě to na celý život, zajímá mě otázka co kdyby ? Co by se stolo kdybych udělala něco jiného kdybych se chovala a rozhodovala jinak byla v čas na pravém místě a nebo i ne? Co vše by se stalo jinak.. Nemám vůbec čas psát škola začala a tím i starosti a nervy.Omluvte mě proto prosím a moc se na mě nezlobte,zatím se tu mějte krásně.

heloo

4. září 2012 v 19:00 | R
Zdravím vás, škola začíná být protivná čím dál tím více a to je teprve začátek.Rozvrh není tak hrozný čekala jsem horší.Praxi začínáma nejspíš už příští týden jsem na sebe sama zvědavá za dva měsíce jsem asi vyšla ze cviku. :)) Mám puštěnou televizi po x letech a víte co ještě dávaji Ulici bože co to vůbec pouští do světa já myslela že už se to ani nevysílá :D?!Mám takový pocit že vůbec nevím co dělat znáte ten pocit když něco chcete ale přitom nevíte zda opravdu ano ? a pak když to máte zase to nechcete a to je stále dokola a já se ptám proč ? Tohle je zákon schválnosti řiká se tomu tak alespon si to tedy myslím.

I do believe in fairies

1. září 2012 v 22:07 | R
Jak jen začít, co se týče toho tetování nezlobte se zatím to sem přidávat nebudu prostě nechci je to má osobní věc tedy alespon pro mě a tak bych si to prozatím nechala sama pro sebe třeba časem.:)) Co budeme dělat ? Myslím tím v pondělí zase všichni zasednem do lavic a mě ted čeká opravdu náročný školní rok a s časem na tom budu hodně špatně,chtěla jsem přihodit náké fotografie ale na to také není čas já jsem ale hrozná osoba třeba se časem polepším sama v to i věřím je hroznáé jak často vědné větě použiju slovo čas ;D..Já věřím na víly a jo a jo.. Už mi to pomalu leze na mozek měla bych si jít lehnout poslední volný víkend a já ho trávím se sklenicí mléka u filmu a to sama to jsem to ale dopracovala.No nic mému stěžování odzvonilo třeba zítra doufám že už i s lepším článkem než je tento.

hee

31. srpna 2012 v 21:36 | R
Ahojky, času mám ted opravdu málo samotnou mě to štve a bude ještě hůř :)) Co nového ? Mám konečně tetování tak jsem ráda.. Představa že v pondělí se jde do školy je pro mě nepředstavitelná asi si to stále neuvědomuji ale utelko to opravdu rychle..Zjistit, že jste se na vše dosud dívali ze špatného úhlu, vlastně může být i docela osvobozující. Najednou objevíte nový potenciál a možnosti tam, kde jste je doposud pouze přehlíželi. Když beznadějná situace přestane vypadat bledě, je všechno v pořádku. Někdy to ale bohužel dopadne přesně naopak.

na týden ztracená..

29. srpna 2012 v 11:52 | R
Po týdnu se vám opět hlásím měla jsem ted dost práce.Brigáda mi skončila už v neděli za penízky jsem si nakoupila spoustu oblečení a potřebné kosmetiky mám ohromnou radost možná potom hodím pár fotek pokud máte zájem :)) Ted jsem přijela ale z další brigády dnes jsem si ji byla domluvit abych mohla chodit během školy alespon budu mít peníze které se mi vždy hodí a nebudu muset řikat v mém věku o peníze rodičům už tak mi to bylo dost trapné jen jsem zvědavá jak vše budu stíhat ale to se musí nák zvládnout :). Mám ted ještě spoustu věcí na zařizování.. :) Ted příjde odpočinek a pěkný film,.Zítra má být poslední teplý den takže vyrážím na koupaliště, zatím mě jte a užívejte poslední dny..

jeden moudrý..

22. srpna 2012 v 11:42 | R
Jeden moudrý muž kdysi řekl, že můžeme mít vše ve svém životě, pokud tomu všechno obětujeme. Co tím myslel je, že,|nic nepřichází jen tak. Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. Takže ještě než půjdete do boje, raději se rozhodněte kolik jste ochotni ztratit. Jít příliš často za tím, z čeho máte pocit, že je dobré, znamená upustit od toho, co víte, že je správné. A připustit si někoho k tělu znamená opustit zdi, jež jste celý život budovali. Samozřejmě, že ty největší oběti jsou ty, jež nevidíme přicházet… Když nemáme čas vymyslet strategii, vybrat si stranu nebo odhadnout potenciální ztráty. Když si boj vybere nás a ne někoho jiného, právě tehdy se boj může změnit v něco více, než můžeme unést.

the

21. srpna 2012 v 19:02 | R
Krásný večer, ty parné dny venku si i docela užívám.. Co jiného se dá dělat než to že se ležet někde u vody.Já chodím ovšem na takovou menší brigádu která mě i baví teda docela kdyby nebyla ta vedra šlo by to určitě lépe.Alespon nemusím přemýšlet nad tím co a jak to protože jak začnu má nálada klesá rychlostí blesku, znáte ten pocit když nad věcmi až moc přemýšlíte a pak si totálně zkazíte vaší náladu ? Poslední dobu se mi to stává častěji a častěji. No nic nebudu vás tady dále otravovat žvásty které za nic nestojí.. Zatím se mějte krásně a užívejte sluníčka protože za chvilku je tady škola...

je to snad tak?

19. srpna 2012 v 22:22 | R
proč proč proč ? to mi snad dělají naschvál? Přepínám televizi a co nedávájí Titanic.Ten film miluju vždy mě dojme.A tak se asi zase tak trochu zamyslíme.Chci ten pocit, pocit toho být milována tak dlouho jsem ho neměla. Co tohle sakra je ? Víte výdat se sněkým a mít sním fyzický vztah to není láska jen potřeba a touha to není špatné to nepopírám ale není to to cočlověk od života čeká tedy aspon za mě ne.. Já chci to známa když skočíš já taky pamatuješ..? Člověk se bojí toho něco k někomu cítit protože to ublížení a bolest zklamání stojí to za to ? Zaprvé, neubližuj. Říká se to lehčeji než děla. Můžeme vzít všechny přísahy světa, ale faktem je, že většina z nás zraňuje pořád dokola. Někdy, když se snažíme pomoc, jenom víc ublížíme. A pak vina vztyčí svou ošklivou hlavu. Vina vás buď může přivést zpět k chování, které vás dostalo do potíží v první řádě… nebo… .se můžete z viny poučit a snažit se co nejvíc jít dál.Jdu něco dělat tohle stojí za prd..

je to možné..

19. srpna 2012 v 11:53 | R
Miluju pohádky vždycky jsem je milovala a vždycky budu.Princezna na zámku kterou z věže zachrání udatný a krásný princ.Jeden polibek a věčná láska na celý život, písní jsme si sobě souzení.Proč to tak není i v reálném životě.Někdy si přeju aby život byl tak jednoduchý jako v pohádkách.Udatný rytíři bojující s draky o ruku dané ženy pro kterou by byli schopni položit i život.Proč tolik bolesti?? chci život jako v pohádkách bez bolesti věčného zklamání.. Bolest je zlá… A bez bolesti je to lepší. Ale skutečnost je jiná. Ve skutečnosti je tu bolest, aby nám něco sdělila. A je tu jen tolik potěšení, které zvládneme bez bolestí břicha bolestivého zklamání z lásky. A možná je to v pořádku. Možná některé představy jsou předurčeny žít v našich snech.Už zase blábolím...

Před pár stovkami let

18. srpna 2012 v 16:06 | R

Před pár stovkami let se Benjamin Franklin podělil se světem o tajemství svého úspěchu - "nikdy neodkládejte věci na zítřek," říkával, "co můžete udělat dnes." To je ten muž, co zkoumal elektřinu. Tomu co řekl by mělo naslouchat daleko více z nás. Nevím, proč vůbec něco odkládáme, ale pokud mám hádat, řekla bych, že hlavním důvodem je strach - strach z neúspěchu, strach z bolesti, strach z odmítnutí. Občas, máte strach udělat rozhodnutí - protože, co když je špatné? Co když zrovna děláte chybu, kterou nemůžete vrátit?Ranní ptáče, dál doskáče. Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Nemůžeme předstírat, že nám to neříkali. Všichni známe ta přísloví, slyšeli jsme filosofy, slýcháme od prarodičů varování, abychom neztráceli čas, slýcháme básníky, kteří nám radí abychom prožili naplno každý den. Ale stejně, někdy, si to musíme vyzkoušet sami. Možnosti dnešního dne musíme zamést pod koberec zítřka, snad jednou pochopíme, co tím Benjamin Franklin myslel - "vědět znamená víc než myslet" - probudit se je lepší než spát.. - a potom i ten největší neúspěch, i ta nejhorší chyba je naprosté nic proti tomu, když něco nezkusíte.

for it is?..

17. srpna 2012 v 10:24 | R
Krásné dobré ráno, řekněte mi jednu věc ? Proč když chcete aby vám na člověku nezáleželo vždy vám po čase začne záležet ? Proč to nemůže být jen kamarádský vztah naplněný sexem? Očekávat snad víc? je to moc když chceme víc a druhý nejspíš ne ?? Někdy se musíte rozhodnout. Hranice nedrží ostatní lidi mimo. Uzavírají vás uvnitř. Život je zmatek. Jsme jací jsme.Děkuju moc za včerejší filmy napsali jste mi jich tolik že ted mám na co koukat stále jen jsem některé znich viděla ale nevadí ráda si je pustím znovu.Dnešní den začítá tak trochu chaoticky ráno jsem šlápla na špendlík au au au ted si dopřávám snídani a víte co ? Jogurt jaká to lahodná snídaně klidně ji ráda vyměním..Nikdo totiž nenakoupil a tak lednice zraje prázdnotou :))

heh...

16. srpna 2012 v 14:58 | R
za kvalitu fotky se moc omlouvám je z webky :)) dnes jsem trošku mučila kocoura nebojte jemu to ale nevadí ;DD.Popravdě mi není nák dobře celý den ležím v posteli a projíždím stránky s oblečením.Ted přijeli rodiče a přivezli mi čokoládový dort s pravou čokoládou mnam♥♥ Takže se na něj už těším dlouho jsem neměla nic sladkého, prosím pěkně napiště mi náký oblíbený film nemám na co koukat :)) klidně i starší který máte rádi já se na to třeba i ráda podívám.Co máte v plánu dělat vy ? Zítra bych měla jít večer na brigádu docela se i těším.Zkoušela jsem nabarvit konečky vlasů na růžovou vypadá to docela dobře ale je to jen sprejem. V televizi davají náké psychologické drama s názvem Krásný chlapec tak se dívám, už jsem snědla jeden dort a ted jsem se vrhla na druhý, sakra já si teda dávám to pak zase budu nadávat co jsem to snědla..Taky jste si mohli všimnout že jsem trochu poupravila stránku moc se mi to nelíbí ale chvilku to tak nejspíš nechám :)

varování ?

16. srpna 2012 v 11:24 | R
Všichni jsme si někdy vyslechli varování, ale nedbali na něj. Pokoušíme vlastní štěstí. Házíme si kostkami. Zahráváme si s ohněm. Lidé to mají v povaze. Když nám někdo řekne, ať na něco nesaháme, většinou to hned ošmatláme, ačkoli víme, že bychom neměli. Možná to děláme proto, že si kdesi hluboko prostě jen rádi koledujeme o potíže.

today is..

15. srpna 2012 v 15:51 | R
Doma! Konečně.. Dnes jsem měla cestu do Prahy musela jsem k mému zubaři, ulomil se mi kousek zubu měla jsem opravdu nervy jelikož zubaře nesnáším ovšem ani to nebolelo a zub vypadá skvěle, cestou jsem se chtěla zastavit na starbucks ale těch lidí na Malostránském náměstí? Radši jsem si to rozmyslela a jela dřív domu, nakoupila jsem jen narychlo náké doplnky a drogérii na víc jsem ani neměla náladu :)) Ted budu jen odpočívat pustím si náký film a nebo půjdu ven :)) Co máte v plánu vy ??

shopping...

14. srpna 2012 v 19:45 | R


Dnešní den jsem si naprosto užila !! Nákupy které jem plánovala na čtvrtek jsem přesunula na dnešek.. Popravdě? Výprodeje nic moc a sehnat velikost S bylo v nadlidských silách ale přeci jenom :))Pořídila si toho tolik že se mi ted věci nevejdou jak do šatníku tak na věšák mám ohromnou radost a to mě čeká ještě druhé nakupování koncem srpna. Brigádě odzvonilo včera byl poslední den konečně řeknu vám byla to fuška :)) Zítra mě čeká zubař !! Má noční můra a to jedním slovem a v pátek na novou týdení brigádu na kterou se už i docela těším :))Co říkáte na nový učes Miley Cyrus?! Já osobně Miley miluju má krásný hlas a celkově je mi velice sympatická a krásná vždy obdivovala její krásné dlouhé vlasy, Miley ale všechny šokovala když na svůj twitter hodila fotografii s krátkým sestřihem.Lidi se rozdělili na dvě strany těm co se to líbí a těm co ne.Mě osobně se to líbí !! Změna je život a Miley je krásná holka a slušet ji bude vždycky všechno a ikdyby se nechala oholit všem to může být jedno.Co si myslíte vy ,? :))

sooo tired

12. srpna 2012 v 19:27 | R
Miluju Rachel Mcadams ♥ . ♥
Jsem táák unavená i přemýšlet je pro mě moc !! Zítra už konečně konec, v pátek začínám ale další brigádou mám toho ted nák hodně odměnou mi ale budou nákupy na které se snad dostanu ve čtvrtek nemůžu se dočkat.. Dnes jsem měla zase přemýšlivou.. Lidi klamou každý den přátelé lidi ve svém okolí lidi co milujou i vlastní rodiny. V nejhorším případě však klameme sami sebe. Právě z tohoto důvodu nám občas trvá tak dlouho, než si uvědomíme, že jsme měli pravdu celou tu dobu přímo před sebou.
Dneska budu pozoravat nebe budou padat hvězdičkyy

pickwick

11. srpna 2012 v 20:33 | R
Zdravím vás, jak se máte ?? Zapoměla jsem napsat ted chodím na brigádu a nemám vůbec čas jsem naprosto unavená :))) Dnes jsem ochutnala přímo úžasný čaj od Pickwick s jahůdkou kráásně voní a je opravdu geniální, já miluju čaje a tenhle si připisuju k oblíbeným.. Počasí venku je pro mě ideálné konečně konec těch hrozných pařáků :)) Tenhle článek je tak trochu o ničem :P :D ale nevadí zatím se mějte a užívejte prázdnin R.

today..

9. srpna 2012 v 12:21 | R
Dnes jsem vstávala se zvláštním pocitem v břiše asi se něco stane.. Nasnídaná jsem a jde se něco dělat nejspíš pojedu navštívit mé prarodiče na chatu :)) Také mě čeká menší uklid mého pokoje, ze včerejška na dnešek jsem nemohla vůbec spát zalomila jsem to pár minut po páté ráno, proto jsem se podívala na film který mám už nákou dobu v počítači jen jsem byla líná se na něj podívat jde o film z názvem Intouchables (Nedotknutelní) pro ty kdo film neviděli doporučuji je geniaální!!

V životě přijde okamžik, kdy jste oficiálně dospělí. Najednou jste dost staří na to, abyste pili a věnovali se dalším dospělým aktivitám. Lidi najednou čekají, že budete zodpovědní. Seriózní. Dospělí. Jsme větší a jsme starší. Ale doopravdy dospějeme?.Určitým způsobem dospějeme. Máme rodiny,přítele . Ale máme pořád problémy, které jsme měli, když nám bylo patnáct. Bez ohledu na to, jak narosteme do výšky a zestárneme, i tak věčně klopýtáme. Věčně žasnoucí a věčně mladí.

x.x.x

8. srpna 2012 v 18:31 | R
Dnešní den je celý proválený, tyhle dny naprosto nesnáším nemám ráda když nemám co dělat.Proto jsem šla na větší procházku se psem abych nebyla furt doma.Odpoledne jsem ještě stačila udělat tunákový salát ovšem jsem do něj dala okurku kterou jsem před tím neochutnala a když jsem si pak salát dala k svačině zjistila jsem že okurka je hořká ani nevíte jak naštvaná jsem já byla.Navíc mě dnes naskutečným způsobem vytáčí má máma!! To je zase nálada sakra.Jeden celý den doma a už to tady nesnáším..
from0toswag: arthlete: You bet! :D So cute! I would adore a body like this❤
Dnes jsem koukala po internetu na různé stránky o zdravé výživě taky na blogy které jsou zaměřeny na váhu a jídelníčky, řeknu vám jedno některé slečny opravdu nechápu narazila jsem i na blog kde slečna psala o tom jak chodí jídlo vyzvracet asi by jste se některé měli zamyslet.. Že za den sní jeden jogurt a hrstku Musli možná že zhubne ale existuje jaký si JOJO efekt který je potvrzen a za pár měsíců má kila dvojnásobě zpátky.Protože mi neříkejte že dokáže někdo celý život jíst jen musli a jogurt. ;) Problém dnešní doby ? Že holka která má nad 60 kilo je tlustá to podle mě ale není pravda kdo vybírá tenhle ideál krásy ?! Každá holka je něčím krásná a výjmečná jen to v sobě musí najít a začít se mít ráda taková jaká je to je podle mě to nejdůležitější sebedůvěra.Pokud některým vadí že jsou silné řeknu vám jedno nežerte víte podle mě každý je svého štěstí strůjce při správné stravě a pravidelném cvičení dokáže prostě schodit pár kilo každý musí se jen chtít.Pak jsou tu ale dívky které za to opravdu nemůžou maji to bud geneticky dané nebo rychle přibraly díky hormonální antikoncepci ale i to se dá ovlivnit stačí prostě jen začít cvičit a zdravě jíst a hlavně dodržovat to pokud tohle nezabírá existují jaké si dia zájezdy..
 
 

Reklama